Krokus Home
 
   Sprzedaż Sprzedaż  Systemy Internetowe Systemy Internetowe  Multimedia Multimedia  Agencja Agencja  e-Biznes e-Biznes  DTP DTP  Serwis Serwis 
   
Pomoc

  Krokus : Systemy Interne... : Odoo - open source ERP, CMS i CRM  

Odoo - open source ERP, CMS i CRM

Rewolucja Odoo - Nowa odsłona OpenERP

Jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu, ERP + CMS + CRM + MRP + HR + wiele, wiele więcej. Innowacyjna technologia i oprogramowanie.

Fakturowanie, magazyn, relacje z klientami, praca w chmurze, strona www, sklep internetowy, zamówienia, produkcja i ... 2 000 modułów ... wszystko w jednym!

Zapraszamy do zapoznania się z tym rewolucyjnym systemem oprogramowania, na stronie, którą specjalnie mu dedykowaliśmy: Odoo - innowacyjny, open source CMS i CRM .

Dlaczego zmiana nazwy z OpenERP na Odoo?

Wraz z pojawieniem się wersji 8 system OpenERP zmienił swoją nazwę na Odoo. Stara nazwa nie odzwierciedlała bowiem już możliwości systemu. Podczas gdy Odoo pozostaje nadal systemem ERP Open Source, to jest już znacznie więcej niż tylko nim. Dzięki nowemu Kreatorowi stron WWW, aplikacji POS oraz sklepowi eCommerce, wspólnota Odoo przeniosła się na nowe terytorium. Potrzebna była nowa nazwa, aby odzwierciedlić nowy horyzont przed tą technologią.

Zmiana nazwy odzwierciedla fakt, że wkraczono w nowe terytorium. O programowanie oferuje zarówno kompletny jak i w pełni zintegrowany zestaw aplikacji, Ten zestaw nie mógł być już nazywany tylko OpenERP, gdyż jest to już o wiele więcej niż sam ERP. W stosunku do tradycyjnych systemów ERP, Odoo jest łatwy, lekki i ma bardziej zintegrowane funkcje. Odoo to cały zestaw aplikacji i to sprawia, że Odoo jest całkiem inne. Wszystkie aplikacje są bowiem w pełni zintegrowane z pozostałymi. Jest to kluczowy element. To obecnie najbardziej nowoczesne i innowacyjne a zarazem potężne narzędzie biznesowe przeznaczone dla średniego i małego biznesu..
Informacje

Strona społeczności Odoo dawnego OpenERP

Uruchomiliśmy nowa stronę społecznościową związaną z innowacyjnym systemem open source Odoo, dawnej nazywanym OpenERP-em. Na stronie znajdziesz opis funkcjonalności tego wspaniałego systemu i Forum dla profesjonalistów i entuzjastów systemu Odoo. Jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu. ERP + CMS + CRM + MRP + HR + wiele, wiele więcej. Odoo to Innowacyjna technologia i oprogramowanie.

Odoo - Open source ERP, CMS i CRM

Świat Druku w nowej odsłonie

Strona Świata Druku uzyskała zarówno nową szatę graficzna jak i całkiem nowe funkcjonalności. Jedny Słowem eZ Publish w wersji Flow pokazuje swój potencjał.

Świat Druku

ETF.COM.PL

Ruszył nowy serwis poświęcony Funduszom ETF i Funduszom portfelowym, oparty został o eZ Publish w najnowszej wersji 4.2. Zastosowaliśmy w nim jednocześnie wiele nowych rozszerzeń i rozwiązań.

Fundusze ETF i Fundusze portfelowe

Moduł płatności dla systemu eZ publish

Wdrożyliśmy różne moduły płatności dla systemu eZ publish. Rozwiązanie obsługuje płatnosci "przelewem", "za pobraniem" oraz współpracuje z serwisem platnosci.pl

więcej

Nowa usługa w naszej ofercie

Zapraszamy producentów odzieży do współpracy - poszerzyliśmy naszą ofertę o nadruki i wszywki odzieżowe - satyna, nylon, PCV.

więcej

Kolejna odsłona eZ publish

Kolejne, znaczące wdrożenie systemu CMS eZ publish.

Pro-Kreacja

Profesjonalny skaner płaski ScanMate F8 plus 11000dpi za 3900 zł więcej

Naświetlarka bębnowa w extra cenie więcej

eZ publish w najnowszej wersji

Pragniemy pochwalić się kolejnym wdrożeniem systemu CMS eZ publish. Tym razem już w jego najnowszej wersji.

Rybie Oko

Skaner bębnowy za 2950 zł

Zapoznaj się z nasza ofertą urządzeń używanych.
Na życzenie udzielamy gwarancji.

więcej

Wersja do druku 

Begin Front page  Kontakty  Mapa serwisu  Szukaj  Pomoc  Privacy

Copyright 1991-2024 Krokus, eZPublish Krokus Sp. z o.o.
webmaster@krokus.net.pl    powered by eZ publish ™
Valid XHTML 1.0!
»Sprzedaż«
»Systemy Internetowe«
»Multimedia«
»Agencja«
»e-Biznes«
»DTP«
»Serwis«